Skocz do zawartości
Forum

Zapalenia gruczołu krokowego


Gość mariuszitb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariuszitb

Witam. Mam 20 lat. W wieku 9 lat przewróciłem się i upadłem na twarz. Prawdopodobnie z tego powodu mam teraz skrzywioną przegrodę nosową, lekarz laryngolog powiedział że skrzywienie jest intensywne i skierował mnie na zabieg septoplastykę, korekcję przegrody nosowej. Operacja odbędzie się za niecały miesiąc.

Z kolei niedawno udałem się do przychodni, żeby się zaszczepić przeciw żółtaczce. Opisałem lekarzowi problem, że czekam na operację przegrody nosowej i muszę się zaszczepić. Zapytałem się czy mogę używać lek Prostamol Uno na prostatę, lekarz odparł że mogę. Wytłumaczyłem że leczę się na Zapalenie gruczołu krokowego (wcześniej zapytał się czy jestem alergikiem - ja odparłem że jestem), po czym powiedział że to zapalenie g. k. jest autoimmunologiczne. Teraz moje pytanie brzmi co to znaczy ? Byłem już 3 wizyty u prywatnego urologa i nie zapytałem się o przyczynę zapalenia. Czy to jest tak że alergia powoduje takie zapalenie g. k. czy to może być spowodowane krzywą przegrodą nosową ? Dodam że ciężko mi się oddycha nosem, czuję nieżyt i od kilku lat nieprzyjemny zapach z gardła.

Jeszcze tu przytoczę, mianowicie problemy z odczuwaniem bólu szczytu prącia, pieczenie w cewce i problemy ze wzwodem zaczęły się gdzieś niedługo po tym upadku. To będzie 10 - 11 lat. Z roku na rok zaczęło się to spiętrzać, pojawiło się dziwne napięcie w brzuchu, taki niewład w nogach i ogólnie duży stres. To trwa do dziś. Używałem Tadenan 50 i pomagał, ten stres przechodził, bóle prącia też.

Bardzo proszę o radę z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...