Skocz do zawartości
Forum

Początek choroby?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku kwietnia miałem bóle głowy w okolicach skroni pulsujace oraz bardzo mi to przeszkadzało bo ból raz mniejszy raz większy ale nie ustawał. Byłem u lekarza badania krwi wyszły wzorowo i po ponad tygodniu ból sam z siebie minął. W ostatni piątek kwietnia będąc na imprezie wypiłem 3 piwa oraz zapaliłem z innymi duża ilość marihuany. Najpierw było wesoło i nic złego się nie działo, po jakimś czasie nagle dostałem ataku bardzo duże ciśnienie w skroniach, pulsowanie, bardzo mocne i szybkie bicie serca oraz zbladłem i myślałem że zaraz umrę. Gdy jakoś minęła noc następnego dnia ciągle miałem ciężka głowę i czułem się dziwnie. Następne dni były takie same aż w końcu zaczęło się robić coraz gorzej,doszedl ból w klatce piersiowej, mocne bicie serca, ból głowy i pulsowanie skroni, piszczenie w uszach, delikatne pogorszenie wzroku i ciągle o tym myślę boję sie oraz nie potrafię sobie wytłumaczyc co się nagle stało. Mam zaburzenia pamięci, do tego uderzenia gorąca i każdy dzień jest dla mnie walka o przetrwanie. Nie mogę spać w nocy a w dzień ciagle ziewam i mam przekrwione oczy. Byłem na Sorze, serce mam zdrowe, lecz ciągle te objawy się utrzymują a ja boję się że w końcu zwariuje. Bardzo proszę o radę i pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...