Skocz do zawartości
Forum

Zakrzepica i dziwne objawy.


hagen12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego że miałem dość ciężki wypadek drogowy. W wypadku zlmalem kosci srodstopia. Po 6 tygodniach sciagneli mi gips i wtedy zaczęły się problemy. Bardzo bolała mnie lydka, nie spałem po nocach nie wiedziałem co się dzieje. Zajechalem do szpitala, po badaniu dopplera okazało się że mam zakrzepice podkolanową. Zostały mi przepisane leki przeciwzakrzepowe tym razem wieksza dawka (clexan 120) , teraz przeszedłem na tabletki xarelto 20. Biorę od 2 dni. Moje pytanie jest takie. Ból lydki jest co raz silniejszy mam uczucie pieczenia i ucisku w tej nodze. Towarzyszy mi też ból uda, noga jest cała opuchnieta Od 2 tygodni mam bardzo silny suchy kaszel który objawia się przeważnie wieczorami. Lecz dziś rano po przebudzeniu zacząłem coś odkasływac z gardła... była to jakaś wydzielina z krwią. Trochę się przerazilem i nie wiem dokładnie co dalej ,może panikuje ale wyczytałem że to może być zator plucny... ktoś potrafi jakoś nakierowac czy moje przypuszczenia są prawdziwe czy też panikuje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...