Skocz do zawartości
Forum

Co powoduje bóle w klatce piersiowej?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Od 2 dni odczuwam ból w klatce piersiowej promieniujący do nadbrzusza, problemy z oddychaniem, przyspieszone bicie serce i ból lewych kończyn. Wczoraj byłam u lekarza ( u mnie w przychodni) wykonano mi EKG, Pani doktor popatrzyła na moje wyniki EKG i po2 sek. odłożyła kartkę i powiedziała, że wszystko ok. Dziś czytałam na ten temat i w wyniku brakuje czasami zespołu QRS, załamka P,T, a w pierwszej linijkę prawie w ogóle nie ma zespołu QRS. Dziadek i kuzyn mieli problemy z sercem.

Odnośnik do komentarza

Przyczyny bólu w klatce piersiowej mogą być bardzo różne. To , że dziadek i kuzyn mieli problemy z sercem nie oznacza ,że Ty też musisz je mieć. Ekg serca nie jest badaniem miarodajnym. Możliwe ,że to stres pomimo ,że ostatnio się nie denerwowałaś Nie myśl o tym jaką chorobę serca mogłabyś mieć. Jeżeli nadal się żle czujesz poproś o dodatkowe badania .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno , wyhamuj nie nakręcaj się. Zrób spokojnie badania. Czy stwierdzono u Ciebie nadciśnienie lub częstoskurcze? Jeżeli tak , to lekarz pierwszego kontaktu powinien Ci dać jakieś leki. Jesteś w złym stanie psychicznym , a to może wywołać również dolegliwości somatyczne . Nie obawiaj się tak o swoje zdrowie. Zawsze w razie potrzeby możesz telefonować na pogotowie.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo ale to raczej Ty się nakrecasz. Zadałam proste pytanie( skierowane do specjalistów, a nie do osób co coś sobie przeczytają na Wikipedii i myślą że są mądrzejsi od doświadczonych lekarzy). Jeśli masz zamiar pisać same takie bzdury to nie pisz w ogóle. Ta strona jest poświęcona temu, aby osoby zaniepokojone objawami mogły zadałam pytania. Ty też z jakiegoś powodu tutaj jesteś.

Odnośnik do komentarza

Patko , ja niczego nie czytałam w Wikipedii. Skoro chciałaś pytania od specjalisty , to trzeba było takie zadać lekarzowi. To jest forum , gdzie ludzie dzielą się doświadczeniami i próbują pomóc innym. Ty tego nie doceniasz , tylko masz pretensje. Zadaj pytanie lekarzowi , czekaj na odpowiedź , a nie obrażaj tych ,którzy się zaangażowali , by Tobie pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...