Skocz do zawartości
Forum

Co powoduje chrząkanie i katar?


Gość h...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od kilku tygodni mam specyficzny problem. Mianowicie, mam katar- gdy jestem w domu i nie wietrzę (np. podczas snu) mam zatkany nos tak że nie mogę oddychać. Wydmuchać też się nie da. Gdy wyjdę na dwór bezbarwna wydzielina staje się mniej gęsta, wręcz wodnista. Cały czas spływa mi do gardła, powodując chrząkanie i niekiedy suchy kaszel, chrypę. Co może mi dolegać? Dodam, że mam bóle klatki piersiowej, ale lekarz powiedział, że to niedobór magnezu. Stwierdził też infekcję wirusową.

Odnośnik do komentarza

Śluzówka nosa wysusza się od suchego powietrza . Czy masz włączone kaloryfery? Jeśli tak, to zakręć, koniecznie wietrz pokój, nawilżaj. Stosuj do nosa np sól morską w aerozolu. Jeśli nie będzie poprawy, wybierz się do lekarza po skierowanie do alergologa. Możesz mieć alergię na roztocza lub np. na zwierzaka w domu ( o ile masz)

Odnośnik do komentarza

to może być alergia, miałeś kiedyś robione testy? mozesz sobie kupić hitaxe fast, pobrać kilka dni i zobaczyć czy to pomoże,nie jest droga i bez recepty możesz kupić, ja ją stosuję bo niestety mam alergię na sierść i jak idę do znajomych ze zwierzakami to zawsze mam w pogotowiu

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę się zmieniła sytuacja. Przedwczoraj wieczorem jak puściło z nosa, tak leciało cały wczorajszy dzień. Teraz znowu ta wydzielina sie zagęściła, ale już mi tak nie zatyka nosa. I co najważniejsze, dziś rano był całkowicie drożny. Może to faktycznie alergia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...