Skocz do zawartości
Forum

Nerwica


Gość unhealthy90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość unhealthy90

Witam,
czy po objawach nerwicowych np. kołatania serca, zawroty głowy, mdłości (ogólnie uczucie zawału) może towarzyszyć uczucie osłabienia (np. zmęczone oczy, słabe mięśnie, senność) ? Ewentualnie czy lęki, którym nie zawsze kołatania serca towarzyszy mogą być przyczyną innej choroby niż nerwica lękowa? Zdarzają się mi się też m.in. uczucie zimna i ciepła na zmianę, poty, bóle w klatce piersiowej po stronie serca, bóle z tyłu głowy w okolicach potylicy, bóle brzucha i cuchnące wiatry, pogorszenie wzroku m.in. nadwrażliwość na światło. Wiek 26 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość dawidek2599

Masz pecha ja dwa tygodnie prawdopodobnie temu zachorowałem na nerwice lękową.Odczuwam strach i lęki każda dolegliwość jest wyobrażana prze ze mnie na wielką chorobę.Jak bym miał brak oddechu zaraz i też kołatanie serca i uczucie ciepła,wariuje badam ciśnienie bo myślę że jestem chory na nadciśnienie a biegam i nie pije oraz nie palę.Biorę hydroxyzine i trochę pomagam oraz teraz odczuwam lęk i panikę że zaraz stracę oddech albo coś.Gnój choroba.A przecież codziennie biegam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...