Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę pozbyć się zaparć?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko- wieczorem wrzucasz 5 sliwek suszonych i 5 moreli suszonych do kubeczka i zalewasz tak ,żeby pokrylo letnią wodą. Rano wstajesz i owoce wraz z wodą spozywasz. Przez nastepne 2 godziny nic nie jesz. Powinno Cie ruszyć.

Uregulować sobie na wiele lat brzuch możesz przez co najmniej pól roku ponizszego odżywiania porannego.
Zawsze w domu masz maslankę lub kefir lub naturalny jogurt. Na wieczor 2 płaskie lyżeczki siemienia lnianego zalewasz maslanką. Rano wstajesz i bierzesz stosunkowo miękkkie owoce, (ale żywe owoce ,nie jakieś suszone), ktore lubisz (gruszka, kiwi, khaki, banan) plus to namoczone siemię, plus jeszcze więcej maślanki. Blenderem robisz z tego koktajl. Ja staralam się mieć ok 2 porcji 0,33 l, lub do 1 l. Jedną zjadalam( wypijalam na m-cu) z druga w jakiejś plastikowej butelczce z szeroką szyjką po napoju lub jogurcie płynnym szłam do pracy i tez jak bylam glodna to ją pochlanialam. Następny posilek dopiero 2 godziny po wypiciu ostatniego koktajlu.

Powodzenia- na mnie zadzialalo na wiele lat, do dziś.
Jak bylam dzieckiem to często chorowałam i antybiotykami mnie leczono i chyba miałam zniszczona dobrą florę bakteryjną. Takim żywieniem się uregulowałam sobie wypróżnienia.

Jak czasem brzuch "się zapomina"- bo zmiana klimatu, wyżywienia, gdzieś wyjeżdzam to wtedy bardzo uważam ,żeby mieć jablka ze 2 dziennie. Zjeść je jako osobny posilek, czyli po jakimś posilku ze 2 godziny i po tych jablkach też ze 2 godziny nic nie jeśc. Nastepnego dnia toaleta zaprasza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...