Skocz do zawartości
Forum

Jak ocenić, czy rozmiar penisa i jąder jest prawidłowy?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Ciągle mam dylemat, czy moje jądra i prącie są odpowiedniej wielkości, jak na moje 16, prawie 17, lat. Według moich obliczeń mój penis ma w czasie wzwodu ok 14 cm. Niestety nie mam żadnej możliwości ocenienia wielkości jąder. Dodatkowo na mosznie i penisie występują taka wysypka, jaką można zaobserwować na skórze kurczaka. Być może byłaby jakaś możliwość wysłania zdjęcia na pocztę mejlową lub coś innego. Dziękuję za przeczytanie.

Odnośnik do komentarza

Średnia długość ludzkiego penisa wynosi około 12,0-15,0 cm w czasie wzwodu. W czasie zwiotczenia długość to około 7,0-9,0 cm. Długość powinna być mierzona w pozycji stojącej, na stronie grzbietowej prącia, od podstawy do szczytu. Obwód należy mierzyć podczas pełnej erekcji i wynosi około 11,0 do 13,5 cm. Przeciętne wymiary jądra wynoszą: 4-5 cm długości, 2,5-3,5 cm szerokości oraz ok. 2 cm grubości. Jeśli Pana wymiary znacznie odbiegają od normy radziłabym w tej sprawie skonsultować się z urologiem-andrologiem. Być może okaże się konieczne oznaczenie poziomu hormonów płciowych we krwi, USG narządu płciowego. O wszystkim zadecyduje androlog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...