Skocz do zawartości
Forum

O czym świadczą silne zaparcia?


Gość f...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalina0909

Ja też tak miałam, tylko lewatywa pomagała. Koniecznie trzeba zażywać probiotyki i pić dużo wody. Jakiś czas temu wyprubowałam czopki Eva/qu na zaparcia, nie są to zwykłe glicerynowe, te się nie wchłaniają, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Zaczęłam je stosować i przyjmowałam probiotyki, no i zaczęło się poprawiać, a od lewatywy całkowicie odeszłam.

Odnośnik do komentarza

Problem faktycznie dla lekarza, ale często można przyjąć, że kiepska dieta, a może zbyt dużo czekolady w różnej postaci. Probiotyk na początek. Biorę regularnie flostrum i nie mam problemów nie tylko z zaparciami, a tez mi się przytrafiały oraz z biegunkami. Probiotyki po prostu mają wpływ na funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Jeżeli zmiana diety i probiotyk nie pomoże, to marsz do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam taki problem, zaczęłam stosować czopki eva/qu, szybko pomagają, jak jest długie zaparcie to podaje się drugi czopek, aż wszystkie masy kałowe wyjdą.
Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i można stosować często w zależności od potrzeby. Mnie pomogły, wyregulowałam wypróżnienia i teraz jest OK.

Odnośnik do komentarza
Gość agunia 11

Ja ma w odwrotnie. Musze uważać na to co jem, bo niestety zaraz pojawia się biegunka. To też jest koszmar. Trudno też znaleźć dobrego lekarza mimo, że jest ich sporo to dobry lekarz jest na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Gość maryśkaaa

pytanie, jak wygląda Twoja waga. ostatnio przeczytałam, że osoby z nadwagą mają inną florę bakteryjną. Podobno niektórzy łykają priobiotyki podczas odchudzania, bo właśnie mają wzdęcia, czy gazy. Niestety to wszystko warto by było potwierdzić u specjalisty. Tylko raczej czekają Cie prywatne wizyty, bo na nfz to raczej się nie wyleczysz

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

tylko dieta z przewagą warzyw i owoców i formie surowej. "Piramida zdrowia" zaleca 5 x dziennie porcję warzyw i owoców. Oprócz prawidłowej diety, konieczny jest rekreacyjny wysiłek fizyczny.
Piramidę zdrowia i resztę wiadomości znajdziesz na:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Gość PiramidaZdrowia

cytat z Piramidy Zdrowia:
Prawidłowy program żywieniowy zapewnia: zwiększenie sprawności umysłowej, poprawę pamięci, zwiększenie energii fizycznej, lepszą kontrolę masy ciała, zmniejszenie ryzyka chorób zwyrodnieniowych.
Prawidłowe odżywianie pomaga kobietom w zajściu w ciążę i zapobiega poronieniom, a joga(ćwiczenia) przystosowuje kobietę do lekkiego porodu ( TV Dicovery 30.10.2001r.
Niska kaloryczność pokarmu i takie sterowanie ilością i częstością spożywania pokarmu, by mieć uczucie głodu, jest warunkiem długowieczności. Komórki nastawiają się na przetrwanie i dłużej dzielą się, a zatem dłużej żyją!
PAMIĘTAJ!!! Gdyby całe społeczeństwo jadło czosnek nie śmierdziałoby a byłoby zdrowe!!
5 X DZIENNIE ŚWIEŻE OWOCE I WARZYWA

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

no i cio, byłaś na vademecum zdrowia, zaopatrzyłaś się w wyciskarkę Gersona, zaczęłaś pić soki Gersona, ruszyłaś dupę z fotela i zaczęłaś biegać/jeździć na rowerze? Czy dalej będziesz szukać lekarza prywatnego za dużą kasę, aż wreszcie
szybciej nabawisz się raka odbytnicy?
Boże, co za t.łuki tu przesiadują.

Odnośnik do komentarza
Gość mycha000

ja odkryłam super metodę na prawidłowe wypróżnianie. Oto ona Myję dokładnie dupkę, mąż penisa i uprawiamy anal w pozycji na pieska. Po kilku ruchach frykcyjnych mam silne parcie na stolec. Mąż ze swoim pytongiem wychodzi ze mnie, a ja spokojnie robię kupę. Po czym robię lewatywę i kopulujemy tak długo na ile mu starcza spermy. No i zaoszczędzamy na lekarzach, a przyjemności dużo, bo mój orgazm jest dużo lepszy od waginalnego.

Odnośnik do komentarza
Gość mycha000

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 60-tą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość korekolo

~pawełex
czemu twierdzisz, że na nfz człowiek się nie wyleczy?

a Ty twierdzisz, że człowiek się wyleczy? przecież najnowsze wyniki raportów jasno wskazują, że jakość obsługi na nfz ciągle spada i jest już na kiepskim poziomie. niestety chcesz się wyleczyć to płacisz. teraz niektórzy mają farta, bo mają w pracy pakiety medyczne. kogo się nie zapytasz to leczy się prywatnie

Odnośnik do komentarza

~korekolo
~pawełex
czemu twierdzisz, że na nfz człowiek się nie wyleczy?

a Ty twierdzisz, że człowiek się wyleczy? przecież najnowsze wyniki raportów jasno wskazują, że jakość obsługi na nfz ciągle spada i jest już na kiepskim poziomie. niestety chcesz się wyleczyć to płacisz. teraz niektórzy mają farta, bo mają w pracy pakiety medyczne. kogo się nie zapytasz to leczy się prywatnie

no takie mamy czasy że prywatne leczenie bierze górę nad nfz. Bez takich kolejek a lekarze się starają i szukają różnych rozwiazać zamiast traktować wszystkich po ocenieniu jednego objawu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...