Skocz do zawartości
Forum

Bole brzucha, biegunka, utrata wagi


Gość Tylkojaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata, od dziecka borykam sie z problemami zolądkowymi, wykrywano jakies bakterie, pozniej lekarze obwiniali dojrzewanie, a z wiekiem objawy tylko sie poglebialy. W koncu kilka lat temu wykryto u mnie przepukline rozworu przelylowego. Ciagle mialam zgage, bol w nadbrzuszu, uporczliwa chrypka no i przede wszystkim uczucie jakby ciagle cos tam siedzialo. Ale lekarz przepisala mi tabletki ktore nie powiem, z poczatku pomogly, ale objawy po roku wrocily i coraz bardziej sie poglebiaja. We wrzesniu zglosilam sie do gastrologa z silnymi bolami brzucha, dodatkowo pojawily sie nudnosci, dostalam skierowanie na gastroskopie i okazalo sie ze wyniki sa bardzo dobre i ze przepukliny juz nie ma.. No to ciekawe skoro objawy sa coraz bardziej dokuczliwe, ale pani doktor przepisala mi kolejne leki na zobojetnienie kwasu zolądkowego, ktore oczywiscie wgl mi nie pomagaja. Z kazdym dniem czuje sie coraz gorzej.. Dodatkowo bardzo ostatnio schudlam, ponad 10kg w 1,5 msca, nie mam wgl apetytu, a jesli cos zjem to od razu jest mi niedobrze, zamiast normalnego stolca jest albo silna biegunka albo luzny stolec.. No i przede wszystkim bole w nadbrzuszu ktore momentami tak sie nasilaja ze ciezko funkcjonowac... W czwartek ide na kolejna wizyte, ale na prawde jestem juz zrezygnowana tym co moze mi byc :(

Odnośnik do komentarza

To może być tzw popularnie sratchka. Po kilku dniach powinno przejść, pamiętaj żeby się nawadniać. Najlepsza to woda mineralna. Jeśli zauważysz krew lub będziesz miała sratchkę przez wiecęj niż kilka dni idź do lekarza . Ryzykiem jest odwodnienie a jeśli sratchka ma podłoże zakaźne może dojść do poważnego zakażenia i sepsy. Wbrew pozorom może być to poważny problem. Zwykła sratchka ustępuje po kilku dniach. Jeśli będziesz to miała dłużej, idź do lekarza.
Przyczyn może być wiele od banalnych po bardzo poważne. Im szybciej zdiagnozowane tym większa szansa wyleczenia. Pamiętaj oby pić duż0 .... wody.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...