Skocz do zawartości
Forum

więcej powietrza


Gość majacyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem ponieważ moja praca jeść siedząca w domu a coraz częściej mam mroczki przed oczami itd mimo że prawidłowo się odżywiam. wychodziłabym na spacery gdyby nie to, że mam ciężko chorą nogę. w grę wchodziłby rower ale nie jest to możliwe w tym przypadku. a prawka na auto nie mam. nie wiem co mogę zrobić, bo posiedzieć pod blokiem nie mam gdzie, więc mam totalny impas :P daradźcie proszę.

Odnośnik do komentarza

Rodzaj uprawnień zależy od pojemności więc tak naprawdę sprawa jest jasna - papier i koniec. Natomiast wiem, że wersje elektryczne do jakiejś prędkości są na pewno do prowadzenia bez uprawnień. Pomijając względy środowiskowe to dla mnie najważniejsze wg mnie jest utrzymanie - przecież to nic tylko marzyć żeby zwykłe paliwo kosztowało jakieś 1,20 zł na stówkę kilometrów!

Odnośnik do komentarza
Gość KazimierzWr

Miałem raz do czynienia osobiście z tym cackiem i jestem zdania, że każdy powinien móc kupić sobie coś takiego. Świetna alternatywa dla skuterów i niesamowicie tani w utrzymaniu, mówił znajomy, że rzeczywistość naprawdę zbiega się z danymi producenta że jedno ładowanie wystarcza na ok80 km przebytych. Czyli jakaś złotówka to jest. Niesamowite i sam się zastanawiam czy synowi nie sprawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...