Skocz do zawartości
Forum

Brak leczenia przy ostrej białaczce


Gość elizza66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elizza66

moj syn od czerwca ubieglego roku choruje na bialaczke ostra limfoblastyczna b-common ma 21 lat obecnie mija 2 miesiac od wyjscia ze szpitala mial stawiac sie na kontroli i brac chemie podtrzymujaca niestety nie chce tego czynic twierdzi ze nie chce przedluzac sobie zycia o kilka lat i przezyc je z wycienczanym trucizna organizmem czuje sie bardzo dobrze prowadzi normalne zycie i cwiczy jak dawniej tak jakby nigdy nie byl chory zabrania mi mowic o chorobie jestem zrozpaczona i bezradna nie wiem co mam robic dodatkowo jestem w beznadziejnej sytuacji finansowej i nie stac mnie na prywatne porady blagam o pomoc ela

Odnośnik do komentarza

Elu, Twój syn wiele widział w szpitalu onkologicznym... Jest dorosły i ma prawo decydować o sobie- jeśli zdecydował przeżyć resztę swojego życia bez leczenia onkologicznego, prowadząc prawie normalne życie- to pomóż mu w tym, nie zadręczaj go, bo będzie mu tylko ciężej... Bardzo go kochasz więc po prostu trwaj przy nim, pomagaj - jeśli o to Cię poprosi, nie narzucaj się... Jeśli Twój syn będzie szczęśliwy- to i TY będziesz lepiej patrzeć na świat. I jeszcze jedno- olbrzymia jest lecznicza siła ducha spokojnego i szczęśliwego człowieka, a cuda też się zdarzają. Sama postaraj się spotkać z psychologiem szpitalnym- Tobie potrzebna jest szczera rozmowa z drugim człowiekiem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...