Skocz do zawartości
Forum

Nadpobudliwość i problemy z zasypianiem


Gość Jarosław78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarosław78

Witam, bardzo proszę o pomoc gdyż mam poważny problem. Od paru dni mam duże problemy ze snem (a raczej z jego brakiem) jest to spowodowane dużym stresem (problemy w życiu zawodowym jak i prywatnym) jak również (tak sądzę) nadużywaniem alkoholu (od kilkunastu dni codziennie spożywałem od 4 do 7 piw na dobę). Czuję, że mój organizm jest wyczerpany, a mimo to nie mogę zasnąć, występuje wędrówka myśli, wiercenie, a co gorsza przyspieszone bicie serce i - prawdopodobnie - nadciśnienie, jak również momentami problem z łapaniem płynnego oddechu. A nawet gdy uda mi się już jakoś zasnąć, budzę się około godz. 2-3 nad ranem i już nie udaje mi się zasnąć ponownie, a do pracy wstaję godz. 4:30... Bardzo mnie to męczy i nie potrafię sobie sam z tym poradzić i bardzo proszę o pomoc! Dziękuję, Jarek.

Odnośnik do komentarza

Powinieneś przyjrzeć się swojemu trybowi życia i następnie wprowadzić wiele zasadniczych zmian. Ilość wypijanego alkoholu jest za duża. Stres równie nie jest tu pomocny. Warto na początek stosować ziołowe leki uspokajające, które trochę Cię wyciszą. Pamiętaj, by dobrze wywietrzyć pokój i nie jeśc zbyt późno kolacji. Jeżeli zmiany te nie spowodują większych zmian wskazana będzie konsultacja psychiatryczna, podczas której lekarz ustali dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...