Skocz do zawartości
Forum

nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie wiem czy to poprawna kategoria ale spróbuję tu. w październiku 2015 pojawiły się u mnie dziwne objawy. przez kilka dni bolał mnie brzuch aż nagle idąc ulicą poczułam okropny ból i uczucie że zaraz zemdleję. nic się takiego nie stało i tego samego dnia poszłam do internisty który zlecił usg brzucha i morfologię (wyniki ok), później było coraz gorzej, czułam się słaba i wiecznie coś mi było. Wykonałam tomografię głowy z kontrastem (wyniki ok). Poszłam w grudniu 2015 r do psychiatry. Diagnoza nerwica lękowa. Do pażdziernika br.brałam kilka leków ssri. Ostatnia fluoksetyna tak źle na mnie podziałała że z płaczem zadzwoniłam do lekarza czy mogę ją odstawić. pozwoliła i za 10 dni kazała wziąć asentrę. po odstawieniu fluo poczułam się jak dawniej przed chorobą. znów byłam sobą . poszłam w normalnym terminie do psychiatry i ustaliłyśmy że skoro jest tak dobrze to robimy przerwę w leczeniu. Aktualnie od ponad miesiąca jestem chora i biorę trzeci antybiotyk bo nabawiłam się strasznej infekcji. Wróciła okropne samopoczucie, wrażenie ogromnego osłabienia, senność, problemy z koncentracją. Czy to obecnie trwająca infekcja tak mnie urządziła czy to ta przeklęta nerwica wróciła?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...