Skocz do zawartości
Forum

Napady duszności i kłucie w klatce piersiowej


Gość lary112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona5

Witam
Pisalam juz tutaj w starym watku, ale zakladam nowy. Bylam tydzien w szpitalu z powodu "tachykardii napadowej z dusznoscia" piekla mnie klatka piersiowa mrowily nogi a raczej mialam uczucie ze cos po nich chodzi. Nad ranem dopadalo mnie szybkie bicie serca
W EKG nic nie wyszlo oprocz szybkiego pulsu (120).
W szpitalu zrobiono mi badania EKG w dniu przyjecia orpocz pulsu 100 wszystko ok w dniu wypisu puls 65.
Holter - wszystko ok
RTG klatki piersiowej - wszystko ok
USG serca - wszystko ok jak to lekarz ujal "jestem zdrowa jak kon"
USG brzucha - tez wszystko ok.
Tarczyca w normie inne badania takze oprocz d-dimerow gdzie norma jest do 500 a ja mam 1050.
Zauwazylam ze szybko robia mi sie siniaki, ale rownie szybko znikaja, na rekach mam fioletowe zylki a skore mam doslownie jak przezroczysta. Pokazywalam to lekarzowi ale stwierdzil ze taka moja uroda ;]
Dali mi leki: Concor cor 1,25mg, Bioprazol 0,02, Atarax 0,01 i 0,025. Czuje sie bez zmian tak samo jak sie czulam przed pojsciem do szpitala. Cisnienie mam idealne goraczki tez nie mam. Lekarz stwierdzil ze to moze byc ucisk od kregoslupa, bo on nic innego nie widzi. NIe wiem juz gdzie sie udac teraz zamierzam do neurologa, a pozniej sama nie wiem. Boje sie ze to jednak poczatek jakiejs zakrzepicy bo te d-dimery wysokie. Prosze o odpowiedz eksperta gdzie mam sie udac. Wszystkie badania biochemiczne jak i morfologie mam wrecz idealne ;/ Juz opadam z sil

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...