Skocz do zawartości
Forum

Brak sił po pracy, zmęczenie.


Gość Pracuś20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na braku energi po pracy. Pracuje od godziny 7 dzień zaczynam budzikiem o 6 i tak do 17 spędzam 10 godzin w pracy. Pracuje fizycznie na budowie. Praca podoba mi się, gdyż już od dziecka interesowałem się budowlanką ponieważ są tam ładne pieniądze, Jak na 20-sto latka zarabiam bardzo ładnie. Wracając do problemu. W pracy odczuwam oczywiście zmęczenie (pije kawe + witaminy). Po pracy problemem staje się sam prysznic, do którego nie moge się zebrać. Nie mam wręcz siły na nic, często rezygnuje nawet z posiłku z powodu braku chęci robienia go jak i spozycia. Marzę tylko o tym aby położyć sie spać. Cżesto też dokuczają mi bóle głowy jak i biegunka. Na oczy kupiłem już krople które mają podobno pomóc mi je chociaż otworzyć i widzeć świat normalnie. Czy ktoś wie na czym bolega mój problem? Czy mam go wgl? Do tej pory tłumaczyłem sobie że jestem po prostu leniem. Jednak przez przypadek wpadłem na artykół o tarczycy i zacząłem szukać i szukać. Oprócz pracy fizycznej nie prowadze ostatnio sportowego wysiłku brak czasu sprawa że przestałem się wręcz sportem interesować. Chodź planuje już od następnego miesiąca iść na siłownie ale jak tam sie wybrać skoro po pracy nie mam sił na nic ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...