Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po jedzeniu


Gość gatek

Rekomendowane odpowiedzi

od 2-3 miesięcy mam problemy z trawieniem (po każdym posiłku mam duże wzdęcia, czuję i słyszę jak pokarm się przemieszcza w żołądku i po jelitach), czasami też mam uczucie jakbym miała zwymiotować, kiedy bardziej się zestresuję przez następne 3 dni ból brzucha jest silny, z reguły 3 dnia kończy się wzmocnieniem bólu albo biegunką, lekarz pierwszego kontaktu przepisała mi tabletki C*** 20, zleciła USG brzucha oraz posiew moczu. USG wyszło prawidłowo, z drobnymi węzłami krezkowymi, w posiewie stwierdzono bakterie e.coli 10^6/ml, ale doktórka stwierdziła że nie wymagam leczenia na to zakażenie. po tych tabletkach jakby odrobinę się zmniejszyły dolegliwosci, ale od paru dni kilka minut po zjedzeniu jogurtów czy lodów, albo serków mam bardzo silny krótkotrwały ból brzucha, który przechodzi w bardzo słabe długotrwałe pobolewanie, od czasu do czasu się nasila, (po innych posiłkach nie występuje aż tak silny ból, z reguły tylko silne wzdęcia). nigdy nie miałam takich dolegliwości, a produkty mleczne jem dość często (prawie codziennie). co to może być?

Odnośnik do komentarza
Gość joaśkaa

Witam,
mam pewien problem z bólem brzucha. Boli mnie dość często, najbardziej gdy zjem, ale też na czczo tylko ból jest mniejszy.
Po zjedzeniu produktów średnio i ciężkostrawnych boli mnie najpierw górna część brzucha, potem koło pępka i cały brzuch.
Mam biegunki, nudności (przy wypróżnianiu).
Jestem po laparoskopii pęcherzyka. Często oddaje mocz, choć pije dużo i stąd to może wynikać.
Czasem ból ustaje na kilka godzin, nawet dni, a potem wraca.
Moja lekarka rodzinna przepisuje mi jedynie rapacholin, po który, mam większe biegunki i przestałam go brać.
Nie wiem co robić, boli mnie - zwykle cały brzuch. Co to może być?
Te bóle trwają od 2 lat już. Zaczęły się 2-3 miesiące po laparoskopii pęcherzyka.

Odnośnik do komentarza
Gość Konrad 26

Czesc mam problem w czasie jedzenia i po boli mnie brzuch pozniej ciezko jest z trawieniem bardzo czesto mi sie odbija czasami tez mam zgage i zeby tego bylo malo bol promieniuje mi w klatce piersiowej pod lewa pache az na plecy a na koniec mam boegunke co to moze byc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...