Skocz do zawartości
Forum

Czy mam za niski cukier?


Gość Mnich_

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesiecy mam kiepskie samopoczucie. Jestem słaby, spiacy , szybko sie mecze, zawroty glowy i bardzo dziwny objaw ( Od czerwca do pazdziernika nie moge jezdzic zadna komunikacja ani sam samochodem. Po okolo 30km. robi mis ie slabo, kreci w glowie i musze wysiasc. Gdy wysiade musze sie trzeymac samochodu i przez 10-15 minut czuje dretwienie ciala, takie mrowki mi chodza najgorzej po rekach i nogach. U czucie jakby mi tam dopiero krew naplywala. Zaden lekarz sie z tym nie spotkal jeszcze. Nie moze byc to choroba lokomocyjna bo nic takiego nie mialem. Dojezdzalem do szkoly przez 3 lata codziennie o 40 km w jedna strone.). Mialem robione badania Holter, Echo serca wszystko ok. Badania krwi : tez wszystko w porzadku, tarczyca tak samo. Usg jamy brzusznej tez ok. W sumie tylko żołądka, trzustki i głowy nie mialem badanej. Bylem nawet u psychiatry ale on tez powiedzial ze kazdy jakby tak sie czul i mial takie objawy wkoncu nie wytrzymal by nerwowo i ze jestem psychicznie jak najbardziej zdrowy( lekarz powiedzial chyba nawet zdrowszy niz ja) .Cisnienie w granicach 130/75. Puls mam troche wysoki chyba bo srednio 75-80. Kupilem wiec glukometr i tak mierze sobie cukier. A to pomiary w jednostce mg/dL : rano po przebudzeniu na czczo : 56 2 godziny po sniadaniu : 84 przed obiadem : 72 1 godzine po obiedzie : 94 2 godziny po obiedzie : 100 przed kolacja godz. 18 : 86 2 godz po kolacji ( nie jem za duzo) : 95 I teraz zastanawiam sie czy to nie sa za niskie wyniki?? Z góry dziekuje za odpowiedz i prosze tez wziac pod uwage ta dziwna przypadlosc podczas jazdy samochodem to trwa od 3 lat :( i jest strasznie uciazliwe musialem ze studiow przez to zrezygnowac. Mam 22lata.

Odnośnik do komentarza

Niedocukrzenia nie masz, jednak ocierasz się już o jej granice. Hipoglikemia pojawi się gdy stężenie glukozy spada poniżej 55 mg/dl, Twój wynik to 56. Może poproś lekarza o skierowanie na badanie stężenia glukozy, bo czasami glukometry zawyżają lub zaniżają wyniki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...