Skocz do zawartości
Forum

Czy sierść psa może być przyczyną duszności?


Gość magdalenarap

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenarap

Moja siostra ma 10-miesięczna córkę która niby jest uczulona na sierść psa ale nie jest to jeszcze dokładnie stwierdzone ponieważ nie może jeszcze mieć zrobionych odpowiednich badan. No i odnośnie tego mam pytanie czy jak psa w ogóle nie ma w domu kot na dworze i nie ma takiego bliskiego kontaktu z nim czy ona w ogóle może być uczulona ? Jeżeli żadne z rodziców nie miało stwierdzonych przez badania alergii na sierść? Ostatnio stwierdziła ze sierść która jest na moich ubraniach ponieważ mój chłopak ma psa i od czasu do czasu pojawi się sierść na moim ubraniu to ona wtedy ma duszności ? czy to może być prawda? ze od tej sierści mogła zachorować ? jak to są pojedyncze włoski? Bo kiedy np. mojej siostry córka się na chodzi albo powariuje to siostra mówi ze ona tak skwierczy i źle jej się oddycha? lekarz który ja leczy stwierdził ze prawdopodobnie ma astmę oskrzelowa bo często chorowała na oskrzela i raz miała zapalenie płuc. . Proszę o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Malutka może mieć alergię, nawet jeśli nie cierpią na nią jej rodzice. Alergia na przykład na sierść kota lub psa rzeczywiście może się przerodzić w atak astmy, dlatego siostra być może ma rację. Jednak trudno stwierdzić, czy akurat tak było w tym wypadku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...