Skocz do zawartości
Forum

Nieumia się dogadać zrobuśnikami


Gość jacavx30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam staram w miare dobrze kotrolowaś swe myśle wydzielająs me oszucia w społecznoci ale od pewnego czasu za dużo mam emosji wśrud przepłewem żeszy jak bym dział impulsywne na emosji czasu żesiwyctego co umia wybaszyć ale żeby kogoś czantażowaś szpitalem że ktoś stocunku mie źle się czuł twierdzi na podstawie stadaruw społecznoci że się załam stocunku domnie kadegrycznie swym zachowaniem mie rozpacza załamuje się nad demną co do rodzin obesnoci strec panki przerażnie co sobie wyobraża żeby był soraz bardziej krzyczliwi jurz sam niewiem skim mam porozmawiaś jak czukają wemnie winego znaleźle wemnie puntkt wroga nienawidzą mi szacami mie strach przeresta w coś stylu przerażenie myślami co to za tupete aby wydzieleś znajomoś opini co do pochwał a do nagany że ktoś potrawie wies w zakładzie pracy co doseniłem a mi uządzom zgrodze przewitaniem zamiast normalanie stocują co do myśli samobujczych co do zachowania a wszym zawinił im ichnym podejciem w żysiu to ichne kadegoryszne zachowanie co domnie co się od mego profilu społecznoci uzalerznili w szym im miał wybaszyć że gnąjł mie co do mych podgloduw jak się szułem

Odnośnik do komentarza

To was rozumiem samym sobom mają problem nieumią nic sencem napisać a wolom kogoś uraż niż byś milczym przyjemniejczym stworzyć rodziną atmostwere rozpłakują me odejś nieumis nic opisać na społecznoci co siekawe w terażniejczoci a wolą się uraziś swą dume do swego opiekenu w czym senc nieporuzuminia niemągom sencem coś w inych uprzejmego opisać co się wolą uraź a tu o ja pierdlo jak sierpi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...