Skocz do zawartości
Forum

Problemy z sercem u 15-latka


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem chłopakiem 15 lat. Od jakiegoś miesiąca mam problemy z sercem ,byłem na pogotowiu i zdiagnozowano kołatanie serca z przyczyn nerwicowych.Czasami to przechodzi i po jakimś czasie wraca jeszcze trochę i oszaleje jest to dla mnie bardzo ciężkie.Bardzo dużo ćwiczę i prowadzę zdrowy oraz aktywny tryb życia.Gdy byłem na pobieraniu krwi pewnego razu prawie zemdlałem obraz mi się rozmazywał i kręciło mi się strasznie w głowie.Co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Byłem na badaniu krwi. Wszystkie wyniki dobre. Nie wiem czy wspomniałem ,ale prawie wtedy zemdlałem co też mnie niepokoi. Zostaję jeszcze rodzinny ,ale on pewnie powie to samo... Jestem umówiony do kardiologa na 8 listopada ,ale szczerze masakruje mnie to każdej nocy ,w szkole jedynie podczas ćwiczeń się relaksuje ,ale to też może być przyczyną tego bo mam po 10 wf-ów w tygodniu do tego 2 razy sztuki walki a wcześniej ćwiczyłem 3 dni w tygodniu w domu. Dodam ,że jeszcze do tego dochodzi taki bierny ruch jak dojazd do szkoły na rowerze (około) 12km dziennie itp. Więc jeszcze ten rodzinny pozostaje...

Odnośnik do komentarza

Skoro dobrze się czujesz i relaksujesz w trakcie ćwiczeń ( a więc przy większym obciążeniu serca) to jest z nim najprawdopodobniej wszystko w porządku, a te problemy są na tle nerwicowym. To samo było w trakcie pobierania krwi. Wielu facetom robi się słabo na widok krwi ( z wyjątkiem tych, którzy są honorowymi dawcami ;) Pewnie kardiolog zleci echo, Holtera i jeśli będzie ok, dostaniesz najwyżej jakiś lek na obniżenie tętna. Spróbuj wieczorem jakieś ziołowe środki uspokajające

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...