Skocz do zawartości
Forum

Co może mi być, gdzie szukać?


Crybaby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i jestem dziewczyna.
Glownie jestem bardzo zestresowana osoba ale tak było odkad pamietam dlatego nie koniecznie zwracam na to uwage bo to nic nowego. Od zawsze mam problemy z plucami, ciezko mi sie oddycha szybko sie mecze, mowili mi ze za malo sie ruszam, ale sport nie dal zbytnio efektow. Gdy bylam mala (ok.4 latka) stwierdzono astme ale nigdy nie bylo to jakos bardzo brane pod uwage poniewaz nie mialam atakow. Od niespelna roku miewam sytuacje w ktorych jestem bardzo oslabiona, momentami mdlalam ale wszystkie wyniki -oczywiscie okej. Cukier dobrze, hemoglobina 12/13 wszystko super nic mi nie jest. Od kilku miesięcy po wypiciu kawy  (nawet slabej) serce mi kolocze a puls jest raz wysoki raz niski, oslabia mnie czasem robi mi sie niedobrze. Nie często pije kawe, zrobilam sobie 3tygodniowy detox ale to nic nie dalo. Ogolnie dosc czesto jestem otlumaniona, miewam slabosci, ciagle zmeczenie, wypadanie wlosow. Nie wiem jakie informacje sa jeszcze niezbędne ale prosze pytac jak sa jakies podejzenia. Dodam jeszcze ze przy tzw imprezach , wypiciu alkoholu, tanczeniu itd. Czesto jestem po chwili oslabiona i ciezko mi sie oddycha mimo ze nie czuje zmeczenia, a ze posiadam telefon w ktorym moge sprawdzic puls, wielokrotnie wskazywalo mi ok.  +/- 170/180 uderzen na minute w takich sytuacjach. Kiedys polecono mi kilka razy isc do kardiologia ale boje sie ze to wszystko zostanie zlekcewazone i jak zwykle po wysluchaniu pracy serca stwierdza ze wszystko jest okej. Proszę bez odpowiedzi "idz do lekarza" jakby tam mi pomogli nie musialabym pisac tutaj i pytac o rady chociaz w ktorym kierunku sie badac. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...