Skocz do zawartości
Forum

Ból barku podczas gry w siatkówkę


Gość goldline91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość goldline91

Witam, Zaczne od początku.... Mam 20 lat, a od 4 gram w siatkówkę, Od 2 lat boli mnie prawy bark wyłącznie na treningu( przy atakowaniu, czasami przy serwowaniu). Podczas codzienności nie odczuwam żadnego bólu, choć mam wrażenie jakby ten bark był słabszy/ luźniejszy. Chodzę regularnie na siłownie i ćwicząc barki NIE odczuwam żadnego bólu, jedynie na drążku jak chce się podnieść to odczuwam kucie. Jak podniosę ręke do góry to czuje lekkie kucie, miałem zrobione prądy, 3 fale uderzeniowe, założony taping, niestety nic nie pomogło:(. Zrobiłem rezonans magnetyczny, a oto wyniki: Badanie MR barku prawego wykonano w płaszczyznach czołowo-skośnych i poprzecznych w sekw. FSE/T1, PD, T2/ GRE. Elementy pierścienia rotatorów zachowane, bez uchwytnych cech uszkodzenia. Obrąbek stawowy zachowany. Ścięgno głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia o przebiegu prawidłowym. Innych zmian patologicznych w wykonaniu badaniu MR prawego barku nie uwidoczniono. Tak, więc zapewne nie jedna osoba na moim miejscu by sie ucieszyła, ale nie ja bo w wynikach jestem zdrowy jak ryba, a w rzeczywistości jak bolało tak boli. Co dalej? Na 18 kwietnia mam wizyte u ortopedy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...