Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z odbytu i z pochwy po załatwieniu się.


Gość Paulaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dość wstydliwy problem. Zaczęło się parę lat temu, gdy zaczęłam miewać problemy z wypróżnianiem. Podczas podcierania zauważyłam niewielką ilość krwi na papierze. Zmieniłam dietę i zaczęłam jeść więcej rzeczy, które zawierają błonnik. Objaw ustał, ale później pojawiał się co jakiś czas, głownie podczas problemów z wypróżnianiem. Od tamtej pory zaczęłam miewać też objawy podobne do endometriozy, ale ginekolog stwierdził, ze jestem za młoda, i że jeszcze nie urodziła dziecka, więc nie powinnam mieć tej przypadłości. Nie mam też hemoroidów. Problem ustał znów na jakiś dłuższy czas, ale teraz znowu powrócił. Już od półtora tygodnia mam tak, że za każdym razem jak się podcieram na papierze jest krew. W dodatku teraz niewielka ilość krwi wydobyła się z pochwy, a nie mam miesiączki. Nic mnie nie boli, czuję się dobrze, tylko w tamtym tygodniu nie miałam apetytu. Czasami miewam lekkie nudności, ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo w życiu codziennym. Czy ktoś miał już coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Endometrioza może powstać u każdej kobiety ze skłonnościami również u tych które nigdy nie rodziły! Czasem powstają z racji bliskości przetoki między jelitami a organami rozrodczymi. Nie wolno tego bagatelizować. Mimo dość krępującego stanu udaj się do lekarza najlepiej ogólnego i niech on Cię pokieruje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...