Skocz do zawartości
Forum

Problem z nietrzymaniem moczu


Gość Asia12344555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia12344555

W ciągu miesiąca miałam dwa wstydliwe incydenty i wydaje mi się, że mam problem z nietrzymaniem moczu. Na początku września zdarzyło się to pierwszy raz, chciało mi się sikać i podczas śmiechu popuściłam dość sporo moczu. Nigdy mi się to nie zdarzyło i myślałam, że to nic nie znaczący incydent. Niestety dzisiaj to się znowu powtórzyło, podczas kichnięcia znowu popuściłam. I też chciało mi się sikać. Czy to popuszczanie moczu, czy jeżeli popuszczę jeśli chcę mi się sikać to co innego?
Czy może być to związane z przyziębieniem które przebyłam pod koniec sierpnia?
Boję się, że zdarzy się do wsród ludzi, bo narazie miałam szczęście i spotkało mnie to w domu przy rodzicach i w samochodzie. Mam 21 lat a z tego co wiem ten problem dotyczy kobiet po 40. Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

To bardzo prawdopodobne, że złapałaś infekcje pęcherza. Niestety mam podobnie, u mnie to jeden z obajwów, obok swędzenia, czasem upławów. Najgorsza zawsze bywa noc, bo trzeba często latać do ubikacji. U mnie w domu takie infekcje załatwia się urofuraginum. Zapytaj mamy, bo może to zna, choć niekoniecznie ma identyczne objawy. Tabletki powinny szybko przynieść ulgę. Powinnaś także pić dużo wody i pić sok z cytryny. Mnie to szybko pomaga. Jeżeli po 2-3 dniach kuracji nie zauważysz pozytywnej zmiany to lepiej udać się do lekarza. Ale bądź dobrej myśli, bo infekcja pęcherza to częsta przypadłość i stosunkowo prosta do opanowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...