Skocz do zawartości
Forum

Krew z ucha podczas pobierania wymazu


Gość ewunia125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie odnośnie krwawienia z ucha. Mianowicie, mieszkam w UK, dziś miałam wizytę u GP, ponieważ pobolewało mnie ucho. Od sierpnia 2010 roku z ucha pojawił się wyciek. Mam przewlekłe perlakowe zapalenie ucha środkowego prawego. Przeszłam 4 operację usunięcia perlaka i odbudowy błony bębenkowej oraz kosteczek słuchowych. Ostatnią operację miałam w 2008 roku. I do owego sierpnia 2010 roku miałam spokój z tym uchem, żadnych infekcji wycieków. W sierpniu nastąpił pierwszy wyciek :( Po trzech konsultacjach lekarskich ( w Polsce) stwierdzono u mnie perforacje błony bębenkowej. Wycieki stały się codziennością... Do dnia dzisiejszego, nie było nic robione w kierunku naprawy uch, przyjmowałam parę razy antybiotyki. Dziś moja GP chciała pobrać wymaz z ucha. Gdy wsadziła mi ten patyczek głębiej poczułam silny ból i zaczęła wyciekać krew. Powiedziała, że stało się to od pocierania ścianek ucha, że błona bębenkowa jest tak daleko, że na pewno jej nie tknęła. Jednak niepokoi mnie fakt, że odczuwam dyskomfort w tym prawym uchu. Dostałam antybiotyk Za tydzień mam wizytę kontrolną. Czy istnieje możliwość, że moja GP podczas badania mi coś uszkodziła. Czy powinnam upierać się na wizytę u Laryngologa i nalegać na bardziej szczegółowe badania? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...