Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe bóle brzucha i stany zapalne


Gość meduzia24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 24 lata, od paru lat cierpię z powodu bólów brzucha, raczej podbrzusza. Badałam się już u różnych specjalistów od ginekologa począwszy i skończywszy na gastroenterologach. Mam przewlekłe zapalenia pochwy z brzydkimi ropnymi upławami. Praktycznie nie współżyję bo czuję straszny dyskomfort, natomiast po współżyciu budzę się w środku nocy z okropnym bólem podbrzusza. Wyniki posiewów są ujemne, a ja czuję, że tam cały czas jest coś nie tak. Jestem po wykonanej laparoskopii, która odbyła się w styczniu 2010 roku, ginekolog podejrzewał u mnie endometriozę natomiast po badaniu ją wykluczył. Leki na chlamydię również brałam ponieważ moja obecna dr podejrzewała zakażenie. Nie wiem co mam robić już, nie wiem gdzie szukać pomocy. Proszę o radę. Pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza

witam.
jakbym widziala siebie...od poł roku mam bóle w podbrzuszu i w zołdku. Mam stwierdzony stan zapalny i baktrię helicobcter pylori.
Antybiotyki wzielam ,ale nie widzę poprawy....natomaist dół brzucha jest zagadką.Jestem po konsultacjach ginekologicznych:niby czysto więc lekarze endometrioze podejrzewaja.Nie chcę laparoskopii ani hormonów bo tak naprawdę nikt nie wie co mi jest.Mam tez podejrzanie zapalenia jelit(badania stolca tak pokazały)więc czekam na kolonoskopie I gastroskopie.wyczuwam (na leżaco) mega zgrubienie na jelicie z prawej strony. Modlę się do Boga, żeby to nie było nic poważnego.Wariuję....a moze to depresja...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...