Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna wokół oczu


Gość Kiinnga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka miesięcy dostałam okropnej alergii wokół oczu po pewnym płynie po demakijażu. Lekarz mi przypisywał ciągle sterydy, a ja głupia się tym smarowałam. Mimo wszystko alergia po 3miesiącach przeszła jakby sama z siebie, bo nawet się nie smarowałam już tymi sterydami. Skóra nie swędzi już i mogę się normalnie malować, tylko mam pewien problem skóra pod oczami jest często podpuchnięta i bardzo brzydko to wygląda. Jak się posmaruje kremem to jest ok, niestety po wchłonięciu znowu to samo... Robiłam już różne testy, nie malowałam sie przez długi czas i nie smarowałam niczym i cały czas to samo. Używam obecnie Cetaphilu i nie widzę większych efektów. Moi pytaniem jest, czy sterydy mogły wyrządzić jakąś nieodwracalną szkodę skórze pod oczami? Da się ten proces odwrócić

Odnośnik do komentarza

możęsz napisać czym konkretnie się smarowałaś? Próbowałaś brać doustnie coś od alergii? Mi kiedyś nie wiem po czym też coś podobnego wyskoczyło le u mnie też katar był i pomogła hitaxa fast doustnie, szybciej przeszło, mam bardzo wrażliwe oczy i często mam alergie albo z powodu kosmetyków albo np. jak coś dymi to już mnie oczy pieką

Odnośnik do komentarza

Ojj, nie pamiętam, bo za każdym razem to był inny steryd, w sumie 3 ich było. Też mam raczej wrażliwe oczy, ale oprócz łzawienia mi nie puchły. Alergie wywołał ten kosmetyk, straszne to było ;/ Ale mam nauczkę, bo zachciało mi się testować jakieś kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...