Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwotoki z nosa


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 16 lat, 178 cm wzrostu i duże krwotoki z nosa od niedawna. Gdy jak wprowadzę lekko papier do nosa to już mi leci dużym strumieniem i od kilku do kilkunastu minut (obicie) . Czasami zdarza mi się po wydmuchaniu nosa. Co mam zrobić? Co to może być? Czy branie witamin i minerałów dodatkowo może mieć z tym związek ? Dalej brać czy przestać już? ------------------------------------- Czy to może być związane z moim wzrostem? W jaki wieku możliwe są skoki wzrostu 14- 18? Zapomniałem dodać, że czuje się od kilku dni śpiący mimo nawet jak pójdę spać o ok 21:00 i wstanę ok o 8 czy później. Dlaczego? Chodzę non-stop teraz taki śpiący. Z czym to może mieć związek?

Odnośnik do komentarza

Przyczyn osłabienia może być wiele. Rozpoznanie może postawić jedynie lekarz po uprzednim zbadaniu. Krwotoki z nosa najczęściej spowodowane są "dłubaniem w nosie" (wkładanie przedmiotów, czy choćby chusteczek tez się do tego zalicza).
Myślę, że powinieneś zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu, który ustali przyczynę dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...