Skocz do zawartości
Forum

Otępienie, jakby pląsawica Huntingtona


Gość ernio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat, niedawno zauważyłem dziwne zmiany u mnie... Miewam mocne momenty otępienia, nie wiem co robie czasami, tak nagle uderza mnie pytanie CO TY ROBISZ, zapominam ciągle rzeczy itp, takie otępienie/oderalnienie. Czasami ciężko mi sie czyta dużo liter, mimo dobrego wzroku, bo to wszystko tak mnie nagle uderza... Czasem czuję też jakby mrowienie z tyłu głowy... Czytałem o otępieniu, i lekko do moich objawów pasuje własnie ta pląsawica huntingtona, bo czasem robie dziwne rzeczy z rękoma, ale to nie tak, że nie moge tego powstrzymać, zazywczaj cos łapie, czyms sie bawie itp. Natomiast w mojej rodzinie CHYBA nikt nie miał takiej choroby, więc chyba nie ma na to szans, co?

Nie ukrywam, że mnie to przeraża. Niedawno zacząłem pracę, w sumie moją pierwszą prace w życiu, na pełen etat, jestem mianowicie kierowcą ciężarówki, i sądze, że może stres też ma cos do tego? Wydaje mi sie, że teraz nie jestem jużtak zestresowany pracą, jak na początku, gdy miałem biegunki ze stresu, ale może to ma cos do tego?

Chciałbym sie zbadać, ale nie wiem co mam zrobić, isc do lekarza i powiedziec, ze wyczytałem w internecie, że mam jakastam chorobe? To zabrzmi żałosnie. Naprawdę, nie wiem co mam teraz robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...