Skocz do zawartości
Forum

Duszności, zawroty głowy i kołatanie serca


Gość paaulinaa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paaulinaa12

Dzień dobry Mam 17 lat. Leczę się na zapalenie stawów. Biorę leki. jeden już w sumie odstawiłam. W niedzielę tydzień temu po połknięciu (zawsze miałam brać 1 tab. przed snem) nie mogłam zasnąć, po czym mialam problemy z oddychaniem, kolatanie serca, bylo mi słabo, trzęsłam się z zimna. Mama zadzwoniła po pogotowie, kiedy przyjechali miałam puls 125 i ciśnienie 140/90, EKG zrobili i wyszło ok. Potem jeszcze kilka razy mierzyli puls i zmalał do 90. Stwierdzili, że to kołatanie serca, ciśnienie i dreszcze to napad ala nerwicowy, bo przestraszyłam się tych duszności. Zwaliłam to wszystko na skutek uboczny , ponieważ ma on ich bardzo wiele i m.in. trudności w oddychaniu też (oczywiście odstawiłam go). W poniedziałek miałam jeszcze trzy takie same ataki, mama kupiła leki ziołowe uspokajające , które pomagały, we wtorek miałam dwa ataki, ale już słabsze, jednak leki uspokajające musiałam wziąć. W środę tylko jeden napad, ale naprawdę słaby (juz nie brałam nic na uspokojenie). Potem już było ok tylko utrzymywało się uczucie "ciężkiej" głowy, zawroty głowy (ale nie cały dzień). W piątek raz mi się ciężko oddychało, ale bez ataku kolatania i innych objawów. W sobotę już było ok, dziś też do czasu. Poszłam z mamą do lodziarni i tam było gorąco, zaczęło mi się kręcić w glowie i troszkę robić slabo, lekkie kołatanie serca miałam, zaczął mnie boleć nadgarstek tak jakby piekł mnie w środku i lekko zdrętwiały mi ręce, poczułam też ból kolan, jak wyszłyśmy na dwór juz było ok tylko teraz mam dalej zawroty głowy. Nigdy nie miałam duszności ani niczego takiego nawet jak byłam w zatłoczonym i dusznym pomieszczeniu. Teraz już nie wiem czy to wszystko to na pewno wina leku. Dodam jeszcze, że leczyłam się nim dopiero 2 tygodnie. Martwię się tym bardzo. Wizytę u mojego reumatologa mam we wtorek dopiero, a chciałabym już się dowiedzieć co to może być. Dodam jeszcze, że na prawym migdale mam białe naloty, lecz gardło mnie w ogóle nie boli, zeszły one same kilka dni temu, a dziś znów się zrobiły, nie wiem czy to może miec z tym coś wspólnego. Pozdrawiam z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...