Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze snem


Gość Anazstazja40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anazstazja40

Zmieniłam tryb pracy z nocnego na dzienny i zaczęło się chodzenie w nocy, nie mogę spać, mam nie tylko problemy ze snem gdy zasnę zaraz się budzę i tak do rana. W pracy jestem zmęczona i ospała. Zna ktoś coś na sen prócz tabletek? Może melatonina w słyszałam dobre opinie, czy ktoś z was stosował?

Odnośnik do komentarza

Witam, pracuje na noce stosuje od lat melatonine, melatonina to moim zdaniem w pewnym wieku najlepsze tabletki na sen, bo problemy z zasypianiem wuynikaja z małej produkcji tej substancji. Teraz odkryłem melatonona plus trzy bądż dwa psiknięcia w zależności od tego jaki miałem dzień w pracy. Jeśli był stresujący i wiem, że będzie kiepsko psikam dwa razy ok godzinki przed snem i śpię jak niemowle. Dla mnie to fantastyczne uczucie wyspać sie i wstać wypoczętym. Na Twoje dolegliwości warto spróbować, zero skutkow ubocznych, polecam. Spray nie jest drogi więc warto zainwestować I podnieść sobie jakośc życia poprzez wyspanie się.

Odnośnik do komentarza

Spray bardzo skuteczny i naturalny, pomógł mi bardzo. Melatoninę plus używam zawsze gdy właśnie mam kiepski dzień i już wiem, że ze stresu nie zasnę. dwa psiknięcia i za niedługo zasypiam nie budząc się w nocy. także polecam

Odnośnik do komentarza

Ja też długo męczyłam się z bezsennością, dzisiaj już mam spokój metod jest sporo ja żadnych tabletek nasennych nie brałam bo miałam skutki uboczne, lekarz polecił mi melatoninę, kupiłam w aptece taką w melatoninę plus spray i rzeczywiście działa. Psikam dwa razy przed snem i za jakiś czas zasypiam, śpię bez problemu całą noc. Polecam, naturalny sposób na zdrowy sen.

Odnośnik do komentarza

U mnie problemy ze snem trwały bardzo długo, więc zdecydowałam się na kupno czegoś co mi pomoże, a nie zaszkodzi więc zdecydowałam się na melatoninę. Melatonina to dla mnie dobry wybór, ale wolę zdecydowanie spray niż tabletki, np. jest taka melatonina plus spray granatowa w gwiazdki. W składzie jest melatonina i melisa także nic niepokojącego dla naszego organizmu. Fajny sposób rozwiązania do psikania, a nie do połknięcia. Dzięki tej buteleczce mam teraz przespane noce i w dzień normalnie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...