Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwy jest gwałt analny?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy można zostać zgwałconym analnie bez żadnych obrażeń dnia kolejnego? Upiłem się do nieprzytomności jakiś czas temu i mam pewne obawy. Nie miałem obrażeń fizycznych aczkolwiek mogłem wsunąć palec w odbyt. Miałem wrażenie, że daleko wszedł, było to mniej więcej 1/3 palca serdecznego. Możliwe, że to moja psychika działała tak, że wydawało mi się, że wszedł bez oporu. Miesiąc po wszystkim miałem świąd odbytu. Czy to mogło mieć coś wspólnego z wyżej opisaną sytuacją, czy jednak niemożliwe?

Odnośnik do komentarza

~Lucek 55
Rozbawiłeś mnie do łez ...
Palec wszedł 1/3 ...
Czy ty w ogóle wiesz jaki głęboki jest odbyt ?
Pogratulować ignorancji...

Chłopie, odbyt, to końcówka odbytnicy!!! więc głęboka może być odbytnica a nie odbyt, kumasz? Widzę, że obce jest Ci powiedzenie: przyganiała motyka gracy itd...

Odnośnik do komentarza
Gość kochany Lucku

zrób USG jamy brzusznej, bo przypuszczalnie masz guza w jelicie grubym, dlatego palec ma opór i nie chce dalej wleźć. Nie zlekceważ tego, bo guz może zezłośliwieć, a jak Ci go wytną zawczasu, to jeszcze będziesz mógł poszaleć analnie, bo węszę, że jesteś gejem ciotą.

Odnośnik do komentarza
Gość sorki pomyłka

kochany Autorze posta, zrób USG jamy brzusznej, bo przypuszczalnie masz guza w jelicie grubym, dlatego palec ma opór i nie chce dalej wleźć. Nie zlekceważ tego, bo guz może zezłośliwieć, a jak Ci go wytną zawczasu, to jeszcze będziesz mógł poszaleć analnie, bo węszę, że jesteś gejem ciotą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...