Skocz do zawartości
Forum

Ciągły ucisk na pęcherz


Gość ona1741

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nazywam się Natalia i mam 17 lat. Mam problem gdyż ciągle odczuwam nacisk na pęcherz. Zaczęło się od tego że gdy wracałam z wycieczki szkolnej bardzo chciało mi się siku ale nie było w pobliżu toalety i w dodatku był okropny korek. Gdy wkońcu znalazłam łazienkę okazało się że jest przede mną dziesięcioosobowa kolejka. Po 15 min nie wytrzymałam i poprosiłam pana, który był przede mną by mnie przepuścił. Potem miałam jeszcze dwa razy takie zdarzenie że musiałam biec do domu bo tak bardzo mi się chciało. Niestety jakiś tydzień temu miałam w planach wyjazd do warszawy na zakupy lecz nie dojechałam, po 30 min podróży wróciłam się do domu gdyż co ok. 5 min musiałam chodzić do WC. W ciągu godziny byłam 10 razy w łazience. W czasie tej wycieczki czułam taki strach i bezsilność że zaczęłam płakać. Niestety problem z częstych chodzeniem do toalety się powtarza. Lekarz zalecił badanie moczu i wszystko było ok. Ale ja czuje że nic nie jest ok. Boje się chodzić do szkoły albo wychodzić na miasto ze znajomymi. A gdy już muszę koniecznie gdzieś wyjść to analizuje drogę przez którą będę szła i zastanawiam się gdzie jest łazienka. Gdy jestem w domu sama to jest luz ale czasami gdy ktoś idzie do łazienki np. tato to czuje ogromny nacisk na pęcherz oraz lęk i obawę że wtedy nie zdążę. Najgorsze jest to że po skorzystaniu z toalety wciąż chce mi się siku. Moja mama ma już dosyć tej sytuacji i chce mnie zaprowadzić do jakiegoś psychologa. Co ja mam zrobić.? Ta cała sytuacja rujnuje mi życie gdyż ciągle o tym myślę i już nie potrafię być szczęśliwa. Proszę o jakąś rade.!!!

Odnośnik do komentarza

Udaj się ponownie do lekarza i poproś o dodatkowe badania. Jeśli wszystko będzie jednak ok, być może te dolegliwości pojawiają się na tle nerwowym. Wówczas możesz się udać z mamą do psychologa. Pamiętaj, ze nie masz się czego wstydzić. Takie problemy się zdarzają i nie ma czego tu ukrywać i lekceważyć. Czy miewałaś kiedyś problemy z oddychaniem, przyśpieszoną prace serca lub inne dolegliwości?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...