Skocz do zawartości
Forum

Stan podgorączkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i od 6 dni czuję, że mam stan podgorączkowy. Mam ciepłe czoło oraz jestem wtedy czerwony na twarzy. Na początku było mi ciągle zimno, lecz teraz już rzadziej (może to wina pogody, bo kilka dni było bardzo chłodno, a teraz coraz cieplej się robi). Objawy te występują zazwyczaj rano oraz w południe, w nocy w ogóle się nie budzę. Dodam, że jestem nerwowy. Odkąd pojawił się ten stan, często o tym myślę, ponieważ boję się, że to coś poważnego. Gdy zajmę się czymś i przestaję o tym myśleć, rzadko odczuwam zimno. Oprócz tego nie występują jakieś inne poważniejsze dolegliwości, jednak czasami czuję delikatne drapanie w gardle.

Dzisiaj rano na przykład byłem czerwony na twarzy oraz czasami towarzyszyło mi uczucie zimna, lecz w tej chwili znowu przeszło. Co to może być? Czy może to leżeć gdzieś w psychice?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mierzyłem- wynosiła 37,2 jak dobrze pamiętam. Dzisiaj odczuwałem zimno tylko w godzinach porannych. Później przeszło i jak na razie jest w porządku.

Zapomniałem dodać, że czasami pojawia się kaszel, a dzisiaj wraz z nim pojawiła się przezroczysta "flegma". Kilka sekund przed jej odkrztuszeniem poczułem, jakby coś łaskotało mnie w oskrzelach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...