Skocz do zawartości
Forum

Ginekomastia?


Gość Dominik Z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik Z

Witam, mam 15 lat i mam niby "ginekomastię". Lekarz rodzinny stwierdził, że to ginekomastia i koniec kropka. Czuję jakby obydwa sutki są takie same, ale lewy bardziej twardy. W sierpniu jeszcze idę z mamą na usg ale cały czas się stresuję. CZY MOŻLIWY JEST RAK OBYDWU SUTKÓW U 15 LETNIEGO CHŁOPCA? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Arturos2

Udaj się z tym jak najszybciej do specjalisty, który powie czy to jest operacyjne czy można jakoś inaczej z tym walczyć. U mnie niestety nie obyło się bez zabiegu, ale gra warta świeczki. Po co się męczyć. Polecam szpital LuxMed na Puławskiej, super miejsce i mega profesjonalni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ginekomastię to właśnie mój mąż ma z tym problem tylko jeszcze on ma bardziej nasilone objawy, ponieważ doszło u niego do deformacji klatki piersiowej, więc koniecznie musimy znaleźć dobrego specjalistę. Myślałam o tym by wybrać Olmedical, ponieważ z tego co widziałam to posiadają oni bardzo dobre opinie i też wiele osób chwaliło sobie to miejsce ze względu na dobrze wykonywane zabiegi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...