Skocz do zawartości
Forum

Liczne, drobne zaczerwienienia na ramionach a uczulenie


Gość Magdusia7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdusia7

Witam serdecznie! Mam na imię Magda; mam 30 lat. Od kilku dobrych lat zaobserwowałam u siebie na ramionach liczne drobne i zaczerwienione pryszczyki. Na ramionach mam dosłownie ,,plantację'' tych drobnych krostek. Czasem jest ich mniej, czasem więcej. Na jednym ramieniu zawsze mam ich więcej, na drugim mniej. Są delikatnie zaczerwienione. Czy to jest pokrzywka?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość apoloniay

Czy przez lata te zmiany skórne nie były pokazywane lekarzowi i nic na nie nie stosowałaś? Plamy na skórze charakteryzowane jako pokrzywka przypominają oparzenia po pokrzywie (stąd ich nazwa). Czy te "pryszczki" rzeczywiście takie coś przypominają?

Odnośnik do komentarza
Gość Mrówcia777

Niestety nie pokazywałam ich lekarzowi i nic z lekarstw nie stosowałam - zwyczajnie w świecie zbagatelizowałam je:( A ponad to raz było ich tylko parę a innym razem więcej (śmiałam się, że to jakaś przypadłość o charakterze ,,sezonowym''). Pryszczyki te bynajmniej nie wyglądają jak typowe ,,bąble'' po pokrzywie; moja znajoma patrząc na me ramiona rzuciła takie hasło - stąd właśnie z pewnym niedowierzaniem zapytałam o pokrzywkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...