Skocz do zawartości
Forum

Niemożność wzięcia pełnego wdechu


Gość alehandro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i mam problemy z oddychaniem ,a mianowicie ciągle mam uczucie jak bym nie mogła oddychać żeby wziąć głęboki oddech muszę ziewać , czasami gdy zajmę się czymś lubi o tym nie myślę to nie odczuwam tego , ale na ogół jest tak że mam to w dzień i w nocy żeby złapać głęboki oddech muszę ziewać co jakieś 5-10 min , gdy to się zaczynało jak leżałam bo kładłam się spać to musiałam co jakiś czas siadać ,albo spać w pozycji półsiedzącej żeby złapać oddech. Byłam u lekarza rodzinnego stwierdził że wszystko jest w porządku wtedy udałam się do kardiologa miałam robione EKG i prześwietlenie ( chodzi mi tu o to że pani jeździła mi takim czymś w okolicy serca , zapomniałam jak to badanie się nazywa ) miałam robione tez badanie tarczycy i brzucha i znowu usłyszałam że nic nie ma więc postanowiłam udać się do laryngologa , gdy wzięła mi wymaz z gardła okazało się że jest tam wiele bakterii ale nie są one tego przyczyną , chorowałam też na refluks ,ale z tym już się uporałam i w ostatnim czasie byłam u alergologa okazało się że nie mam żadnej alergii i przy badaniu pojemności płuc wyszło wszystko w porządku lekarz powiedział że mam płuca sportowca ,ale nadal nie mogę oddychać , nie wiem co mi jest kilka razy słyszałam że to może być nerwica ,ale żadne tabletki na uspokojenie nie pomagają . Ja chodzę do szkoły muzycznej na wokal i to mi bardzo utrudnia śpiewanie , czasem jak biorę głębszy oddech to słyszę świszczenie , obawiam się trochę , bo kiedyś chciałam próbować żeby zostać piosenkarką to jest moje marzenie i chyba jedyna rzecz jaką chcę w życiu robić idzie mi całkiem dobrze ,ale ten problem mi to utrudnia proszę o pomoc bo sama już nie wiem co mam robić i gdzie się udać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...