Skocz do zawartości
Forum

Silne zawroty głowy przy cukrzycy typu II


Gość enskai

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, piszę do Państwa w trosce o zdrowie mojej babci (65 l). Moja babcia miała wykrytą cukrzycę w listopadzie 2010 r. Wykryto ją, gdyż miała tak silne zawroty, że upadła i złamała sobie rękę - więc lekarz zalecił dodatkowe badanie. Babci waga przed upadkiem wynosiła ~100 kg. Po wykryciu cukrzycy lekarz zalecił m.in. dietę 5-6 małych posiłków dziennie, chodzenie spać w o godzinie 19 oraz przepisał lek . Babcia zastosowała się do wszystkich poleceń lekarskich - obecnie schudła już 30 kg. Problemem są utrzymujące się nadal bardzo silne zawroty głowy. Babci jest bardzo słabo, codziennie mieszkanie jest wietrzone kilka razy, aby zapewnić dopływ świeżego powietrza, lecz to nie pomaga. Była już u lekarza, jednak nie przepisał on nic, co by pomogło te napady osłabienia, nie wskazał również co jest przyczyną takiego samopoczucia. Moje pytanie jest następujące - co mogłoby być ewentualną przyczyną tych zawrotów głowy? Chcemy poznać możliwe opcje, aby dojść w końcu do przyczyny, w celu jej zlikwidowania. Pozdrawiam serdecznie, Czytelniczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...