Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu


Gość Johnyy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestem 16 letnim chłopcem. Borykam się z pewnym problemem związanym z oddawaniem moczu. Mniej niż miesiąc temu masturbowałem się z niewypróżnionym pęcherzem, a po skończonej czynności poczułem ból podbrzusza (raczej po którejś stronie, niż po środku). Od tamtej pory oddawałem mocz nieco częściej i czasami pobolewało mnie podbrzusze (po lewej lub po prawej stronie), ale bóle pod koniec maja ustąpiły. Kilka dni po tym zdarzeniu z masturbacją, zacząłem regularnie pić pokrzywę 2 razy dziennie, która jest moczopędna. W tym wszystkim najbardziej obawia mnie to, że kiedy bóle minęły i miałem ok. czterodniową przerwę od picia pokrzywy, zacząłem czuć ciągłą potrzebę oddania moczu (wcześniej po prostu musiałem chodzić do toalety nieco częściej). Dodam, że podczas oddawania moczu nic mnie nie boli/bolało, ani nie piecze/piekło, a barwa moczu najczęściej była żółta lub trochę jaśniejsza. Uważam, że ilość oddawanego moczu jest chyba w normie (ale to też zależy od wielu czynników, np. ile wypiję płynów itp.). Nie stronię też od słodyczy, lecz od dziś mam zamiar to zmienić. Płyny piję wtedy, kiedy chce mi się pić, nie przymuszam się do picia.
Czy to może być coś niepokojącego lub coś, co wymaga leczenia u urologa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...