Skocz do zawartości
Forum

Udar mózgu a szanse na wyzdrowienie


Gość alicja8

Rekomendowane odpowiedzi

moja mama miAała udar mózgu miesiąc temu lekki prawostronny po miesiacu dostała drugi udar lewostronny stan ciężki niemówi i niereaguje  czy jest szansa z tego wyjść i czy nie zaszybko wystąpił udar po drugim mama też ma cukrzyce

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej, nie znając historii choroby Pani mamy, ciężko ocenić szanse na pełny powrót do zdrowia. Zależne jest to bowiem od bardzo wielu czynników, takich jak wiek, choroby współistniejące, wyniki badań, nasilenie objawów, ich czas trwania i wiele innych. Zdecydowanie najlepiej byłoby gdyby skonsultowała się Pani z lekarzem, który opiekuje się mamą. Jego opinia powinna być najbardziej wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Gość MaschinenBaum

Nie mówi nie reaguje. Nie jestem pewna ale to jest chyba tzw afazja... współczuje bardzo, raczej z tego się nie wychodzi. Możnapójść na jakąś rehabilitację. Jest świetny ośrodek rehabilitacyjny ( jeśli jest pani z Krakowa) RehaExpert. Też zajmują się tutaj rehabilitacją neurologiczną. Ale jak to wygląda w takim przypadku to już trzeba się udać osobiście i porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość kolia789

Moją ciocią po udarze fachowo zajęli się rehabilitanci z www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl. Potrafią zmobilizować chorego do ćwiczeń nawet w trudnych sytuacjach. W tej chwili samodzielnie radzi sobie z podstawowymi czynnościami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...