Skocz do zawartości
Forum

Kołatanie serca w stresie


Gość emen2601

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emen2601

Miałam dziś bardzo stresującą sytuacje w szkole. Kłótnia klasowa rozwiązywana na forum. Nigdy nie byłam tak bardzo zdenerwowana. Jestem osobą, która ma zazwyczaj bardzo niskie ciśnienie (pielęgniarka szkolna zawsze się śmieje i pyta "Ty żyjesz właściwie?"). Na dzisiejszej lekcji bardzo się zdenerwowałam. Serce zaczęło mi walić jak oszalałe,a w mostku czułam lekki ból. Ręce stały się zimne. Całej było mi zimno i czułam jak oblewa mnie zimny pot. Ręce mi drżały, a serce myślałam, że dosłownie wyskoczy z piersi. Nigdy tak wcześniej się nie czułam.Gdyby nie fakt, że za chwilę lekcja się skończyła, to chyba prosiłabym o karetkę, bo czułam się naprawdę dość nieciekawie. Ale lekcja się skończyła, a ja zaczęłam się uspokajać wtedy i objawy wszystkie powoli mijały. Nie wiem czy powinnam się tym martwić. Nie lubię chodzić do lekarza na jeden dzień. Wolałabym już iść do szpitala na te 3 dni np żeby wszystko zbadali jak trzeba i od razu z głowy bym miała. Proszę o pokierowanie czy mam coś dalej z tym robić czy jednak możliwe, że to jednorazowe było i nie mam się czym martwić. Pozdrawiam, Monika.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli objawyy te wystąpiły wyjątkowo w sytuacji stresu i ustąpiły samoistnie, najprawdopodobniej były one na tle nerwowym. Gdyby podobne objawy zaczęły się pojawiać bez czynnika wywołującego stres bądź zaczęły się nasilać, można skontaktować się z lekarzem pediatrą. Ale na razie nie widzę w tym niczego niepokojącego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...