Skocz do zawartości
Forum

Jad kełbasiany


Gość vasan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj po powrocie z podróży stwierdziłem że muszę coś zjeść, więc na szybko jajecznica, z tym, że zabrakło mi bekonu więc skorzystałem z parówki. Ją oczywiście przysmażyłem. Po zjedzeniu przeczytałem, że parówki były przeterminowane o 16 dni, a internet mnie tylko zdenerwował gdy dowiedziałem się o możliwym jadzie kiełbasianym. Próbowałem ją zwrócić, ale było już za późno. Oczywiście fakt, że w parówce było ok. 50% mięsa, była ona trzymana w bardzo chłodnej lodówce i była przysmażona raczej niwelowało szansę otrucia, ale jak to ja jak nie mam pewności to się boję. Nocy praktycznie nie przespałem (bo się raczej boje wszelakich chorób), a rano miałem delikatne problemy z żołądkiem (biegunka) po czym wszystko wróciło do normy. Żadnych problemów z żołądkiem, nie wymiotowałem, żadnego podwójnego widzenia, zawrotów głowy ani nic z tego (jedynie delikatnie bolało mnie gardło, ale myślę że to po próbie zwrócenia). W chwili obecnej jest już 20h po spożyciu. Jak duża jest szansa że objawy mogę wystąpić w ciągu następnych dni? Oczywiście powtarzam, że w chwili obecnej (20h po spożyciu) czuję się bardzo dobrze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...