Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, ból głowy i ciągły okres a anemia


Gość maslo_orzechowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maslo_orzechowe

Mam 20 lat i miesiączkuję od 13. roku życia. Mniej więcej w wieku 15 lat zgłosiłam się do ginekologa w związku z niemal codziennymi miesiączkami przez niecały rok. Lekarz stwierdził silną anemię, dostawał zastrzyki z żelaza i B12. Później miesiączki się uregulowały, od mniej więcej września tamtego roku miesiączki znów są za długie, trwają około 40 dni, z przerwami ok. 3-5 dni. Lekarz ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, które mam zażyć pierwszego dnia następnej miesiączki. Jednak jeszcze poprzednia miesiączka się nie skończyła.
W przerwie między tymi długotrwałymi miesiączkami przechodziłam coś w rodzaju depresji, ciągle byłam śpiąca, nie chciałam wychodzić z domu, kompletnie o siebie nie dbałam, zerwałam wszelkie kontakty ze znajomymi i nabrałam wielu kompleksów co utrudnia mi kontakt z płcią przeciwną.
Ciągłe krwawienia, zmęczenie i bóle głowy, które mam średnio kilka razy w tygodniu, komplikują mi życie. Nie wiem czy powinnam czekać na następną miesiączkę i kiedy powinnam zgłosić się z powrotem do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...