Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pocenie


Gość koloratunkoweem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koloratunkoweem

Witam. Mam 19 lat i strasznie się poce od 5 lat. Całe ciało od głowy ,aż po stopy . W nocy jak śpię to moje pachy cały czas są mokre . To nie ustępuje i strasznie mnie to męczy,bo dbam o siebie a te pocenie tego nie pokazuje ! Strasznie jestem psychicznie pod tym kątem wyniszczenia ... Żadne antyperspiranty,szalwie,etiaxile nie pomagają.Wystarczy ,że jest mi za gorąco lub mam nerwowa sytuację to moje ręce już mokre są razem z czołem i plecami .okropne! Byłam w ciągu tych pięciu lat u różnych lekarzy w różnych miastach. Ostatnio zrobiłam badania na tarczyce i cukrzyce -nie mam ich. Ale co z tego ,że nie mam jak dalej muszę męczyć się i np podmywac pachy lub stopy a to nie jest ciekawe i przyjemne robić tak codziennie ,oszaleje...nie wiem co zrobić już .. pisałam jeszcze do lekarza ,który zajmuje sipa sympatektomia ale on kazał mi iść do endokrynologa.Doradzicie cos jeszcze? Nie wytrzymam już z tym dłużej:/chce normalnie korzystać z życia..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć, to nie moja sprawa, nie jestem lekarzem, ale proponuję Ci pogadać z psychoterapeutą bo to może być nerwica (tak jak u mnie). Objawy mam te same tyle że one pojawily mi się po pewnym wydarzeniu i nczasemy się z czasem. A i szczerze nie chcialem iść do tego psychoterapeuty ale niestety kolotania serca sie pojawily więc trochę mnie to wystraszylo xD Pozdrawiam i walcz dziewczyno ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...