Skocz do zawartości
Forum

Wypadek i udar mózgu


Gość Alexander

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alexander

Witam.
Mój tata miał wypadek w 2005 roku. Uderzył samochodem w mostek betonowy i w skutek tego leżał w szpitalu, ale potem chodził ( jako tako, ale chodził, pracował) Miał złamaną miednice i miał krwiaka na rdzeniu szyjnym, który sie potem wchłonał i został slad i uszkodziło nerwy. ( Oczywiscie lekarze nic nei zauwazyli ) Około 2 lata temu mój tata miał udar mózgu w skutek NAJPRAWDOPODOBNIEJ wymieszania alkoholu z napojem Energetycznym. OD 2.5lat juz nie moze chodzic o swoich siłach, zażywa tabletki na krew i magnez.
Ciągle mu sciska mięsnie, ma rózne nerwy ze nogą szarpie i mu nogi sciąga razem do siebie.
Przez te ponad 2 lata cwiczyl, rozciągał się i rociaga sie dalej, chodził, jezdzil na rowerku elektrycznym (samo sie kręciły nogi) i jedyne co sie poprawiło to to, że juz mi tak nie sciąga do siebie nóg i że mu tak nie "Strzyka" w nogach przez co sie nie przewraca.

Tata ma 51lat.

Mam pytanie, czy są jakieś szanse zeby coś mu sie poprawiło, skoro przez te 2.5 lata tylko troszke sie poprawiło i + ta dziura ktora zostala po krwiaku na rdzeniu? Czy to już tak wszystko musi zostać i już się nic nie poprawi?
Dodam, że jak mój tata sparzy gorącą wodą te całe nogi to mu sie lepiej idzie, ale tylko przez chwilę.

Prosze o pomoc, może ktoś miał podobną sytuację, mój tata się kompletnie załamał i nie wierzy w nic
Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...