Skocz do zawartości
Forum

Żylaki na stopie i łydce


Gość tom201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Mam problem z prawą nogą znacznie bardziej niż z nogą lewą, otóż 8 miesięcy temu zauważyłem u siebie bardzo mocno wychodzące widoczne na prawej stopie żyły, później zaczęły dodatkowo pojawiać się gulki wielkości ziarna grochu średnio twarde . Teraz po 8 miesiącach powstała mi na łydce kolejna gulka z tym ze większa, bo na 1 cm,i również nie jest aż tak twarda, po prostu czuć ze jest. Dodam, że lekarz przepisał mi pończochy przeciw żylakom i tabletki  . Po pończochach moje żyły jeszcze bardziej zaczęło być widać i przeniosły mi się żylaki aż na duży palec.. Na dodatek bardzo mnie to swędzi. Nie wiem już czy te efekty po pończochach maja tak wyglądać, czy lepiej zaprzestać je nosić. Co jeszcze mogę zrobić i czy to jest groźne w moim przypadku ? Mam 20 lat i już się martwię co będzie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

z tego co wiem, to spokojnie daje się je operować - oczywiście zależy to od pewnych okoliczności, ale możesz zapytać lekarza o taka możliwość. moja dziewczyna jest po operacji i wszystko jest ok - po 2 miesiącach uprawiała już sport.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...