Skocz do zawartości
Forum

Czerwone krostki na policzkach a alergia


Gość olcia1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olcia1212

witam. mój synek(2 latka) najprawdopodobniej ma alergie ale niestety nie wiem na co (wizyta u alergologa dopiero w czerwcu)a policzki ma takie od początku zimy Objawia sie to wysypka na policzkach(takie czerwone krostki) czasem są mniej widoczne ale czasem bardzo czerwone-dodam że na dworze sie to nasila. Bywały dni a nawet okresy że słychać było jakby rzęziło mu coś w nosku(taki katar ale bez wydzieliny) Zaczęłam odstawiać mu powoli prawie wszystko-najpierw czekoladę(i nosek był czysty), później nabiał, nawet kaszkę mleczno-ryżową ale niestety to nic nie daje. Dodam że oprócz tych policzków nie zauważyłam aby coś go bolało. Zrobiłam badanie krwi poniżej wyniki może ktoś mi coś doradzi Morfologia leukocyty 8 erytrocyty 4.64 hemoglobina 12,3 hematokryt 35,3 mcv 76,1 mch 26,5 mchc 34,8 płytki krwi 278 rdw-sd 34,3 rdw-cv 12,7 pdw12 mpv 10,1 p-lcr 25,9 pct 0.28 neutrocyty 2,52 (tys/ul) limfocyty 4,81 (tys/ul) monocyty 0,54 (tys/ul) eozynocyty 0,12 (tys/ul) bazocyty 0.01 (tys/ul) neutrocyty 31,5 (%) limfocyty 60.1 (%) monocyty 6.8 (%) eozynocyty 1,5 (%) bazocyty0,1 (% ROZMAZ granulocyty segmentowane 32 limfocyty 62 limfocyty pobudzone 1 monocyty 5

Odnośnik do komentarza

Witaj! Przede wszystkim musisz obserwować reakcje synka na poszczególne pokarmy. Co do noska, to staraj się, aby powietrze w pokoju, w którym przebywa było wilgotne. Jeśli nie ma zwiększonej wydzieliny, a mimo to słychać niepokojące rzężenie, trzeba zadbać o to, aby śluzówka nosa nie wysychała nadmiernie. Może poszukaj jakiegoś nawilżacza? Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...