Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, senność, brak koncentracji


Gość peyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 12 lat mam problem z szybkim męczeniem, trudnością w koncentracji i przede wszystkim sennością.

Rano budzę się niewyspany, ledwie z łózka mogę wstać. Cały dzień ziewam, nawet podczas wysiłku. Czasem jestem jakby wyłączony, zupełnie na niczym nie skoncentrowany, nawet na własnych myślach.

Dodatkowym objawem jest ciągła suchość w ustach, językiem po zębach jeżdżę, a one są suche.

Bardzo szybko również meczą się mięśnie, drętwieją nogi (gdy długo są nieruchome).

Cukier jest w porządku. Na czczo rano w okolicy 80.

TSH - 3.48 (0.25-5)
FT3 - 6.4 (3.1-6.8)
FT4 – 19.35 (9-20)
zaskakująco wysokie jak na mój wiek 23lata (?)

Sód, potas, chlorki, wapń, żelazo, fosfor magnez – w normie
Kreatynina, parathormon również w normie.

Gazometria w normie poza:
ctHb 17,9 (norma 11-16)
luka anion. 15.2 (norma <12)<br /> Hct 53 (norma 34-52).

Po za tym od 3 miesięcy mam nowe objawy (obstawiam candide)
-odbijanie, również uczucie kwaśnego odbijania (cofania)
-gazy, tutaj to jest jakaś masakra Są dni gdy mogę pierdnąć z 50x w ciągu dnia i to tak śmierdząco że sam wytrzymać nie mogę.

Jeszcze jedno mi się przypomniało mam zatkany nos, właśnie tez od około 12 lat. Jakieś 10lat temu miałem robione badania alergiczne, również te na pokarmy. Nic te testy nie wykazały. Zatoki zdrowe. Stwierdzono krzywą przegrodę w nosie. Bezdechu nie mam (nagrałem cały sen na dobry mikrofon, każdy oddech było słychać. Żadnych przerw nie było).

Przeczytałem już pół internetu i nic nie wyszukałem :( Proszę o pomoc, zasugerować jakieś badania, co może być przyczyna objawów (skupmy się na tych objawach z pierwszej części).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...