Skocz do zawartości
Forum

Rak żołądka


Gość MaxLife123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaxLife123

Witam, opiszę wam co mi dolega. Gdyż jestem przerażony i nie wiem co mam robić.
Od tygodnia źle się czuję.Na początku ciężko mi się oddychalo i bolało mnie w klatce piersiowej, po wizycie u lekarza stwierdził problemy z kręgosłupem ale wysłał mnie na badania. Ekg nic nie wykrylo a w badaniu krwi Pani doktor stwierdziła u mnie albo alergię albo pasożyty. Teraz jak już mnie mniej boli klatka, BOLI żołądek, mam brak apetytu, dziwnie głośno mi się tak jakby coś trawi w brzuchu i w kale występują małe robaczki. Czy to może być rak czy dramatyzuje?

Odnośnik do komentarza

Według mnie warto zastanowić się nad badaniami genetycznymi. W zdrowegeny.pl takie badania genetyczne wykonują, więc jeśli zależy wam na waszym zdrowiu, to takie badania warto wykonać. Moim zdaniem, warto ocenić ryzyko zachorowania na raka oraz w porę podjąć działania profilaktyczne.

Odnośnik do komentarza

Takie strony tylko straszą ludzi. Jeśli ktoś jest obciążony genetycznie, można pójść do onkologa ( bez skierowania), porozmawiać i on zadecyduje, czy robić badania w poradni genetycznej. Należy też korzystać z badań profilaktycznych i przesiewowych w kierunku raka - mammografia, cytologia, kolonoskopia, badanie prostaty itp. Częstszą przyczyną raka ( nie tylko płuc) jest palenie papierosów niż obciążenie dziedziczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...